O nás

Vážení zákazníci,

dovolte mi, abych Vás jménem společnosti Zbyněk Poskočil-ARIADNE přivítal na našich nových přehlednějších a vždy aktuálních internetových stránkách.

Firma Zbyněk Poskočil-ARIADNE byla založena roku 1992 v Třebíči a je 100% česká, bez zahraniční účasti. V současné době se snažíme naše zboží exportovat i do zahraničí. Převážně na Slovensko.

Jedná se o firmu, která se věnuje výrobě a zejména vývoji punčochových výrobků podle nejnovějších módních trendů. Díky tomu, můžeme zákazníkům vždy nabídnout sortiment, který je na trhu žádán.

Při výrobě používáme pouze kvalitní materiály od renomovaných výrobců. Naše výrobky nejsou v žádných řetězcích, a tudíž je zajištěno stejné prostředí pro všechny naše odběratele.

Na základě hodnocení informačního portálu živéfirmy.cz jsme obdrželi certifikát "Spolehlivá firma".

V roce 2011  jsme od Nadačního fondu Český výrobek získali Osvědčení k trvalému používání chráněného znaku "Český výrobek" pro výrobky dámského punčochového zboží.

Naše firma se také svojí účastí v systému sdruženého plnění povinností zpětného odběru a využití odpadů z obalů, který zajišťuje autorizovaná obalová společnost EKO-KOM, a.s., snaží přispívat ke zlepšení životnímu prostředí.

Věřím, že  Vám  budou   skvělým    pomocníkem   při    výběru   zboží.  

Veškeré  Vaše  dotazy  a  připomínky  Vám   rádi   zodpovíme  na  e-mailu  ariadne-trebic@seznam.cz .

Certifikát Spolehlivá firma Osvědčení Nadačního fondu Český výrobek Ekokom Osvědčení o úspoře emisí 2011